Transport wózków widłowych - jak bezpiecznie przewieźć urządzenia?

W każdym centrum dystrybucyjnym, a także w firmie zajmującej się produkcją własnych towarów niezwykle potrzebne są urządzenia, za pomocą których będzie można przewozić palety czy też różne ciężkie przedmioty z miejsca na miejsce. Dlatego dla wielu przedsiębiorców nieodzownym elementem wyposażenia są wózki widłowe. Ich zakup czy też wynajem znacząco ułatwi pracę wielu osób, a dodatkowo usprawni wykonywanie obowiązków. Warto jednak pamiętać o tym, że maszyny te nie posiadają zezwolenia na poruszanie się po drogach. Dlatego przy dokonywaniu transakcji, należy zastanowić się nad ich transportem.

 

Bezpieczny transport wózków widłowych

W przypadku, kiedy dojdzie do kupna wózków widłowych odpowiedzialność bezpiecznego transportu spoczywa na ich nabywcy. Co to oznacza w praktyce? Cena takich urządzeń jest dosyć wysoka, dlatego też warto wykupić specjalne ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Pozwoli to na zmniejszenie ewentualnych strat w momencie, kiedy doszłoby do kolizji drogowej czy innych wydarzeń. Można także skorzystać z możliwości przewozu maszyny przez przedsiębiorstwo, w którym doszło do zakupu, o ile jest to możliwe, jak w przypadku wyboru naszych usług.

 

Nasza firma oprócz prowadzenia sprzedaży wózków widłowych zajmuje się również zapewnieniem ich transportu do nabywcy. Dzięki temu nie trzeba szukać innych rozwiązań, które mogłyby generować dodatkowe koszty przy niemałych wydatkach związanych z kupnem urządzeń. To, co wyróżnia naszą firmę to fakt, że posiadamy specjalistyczne samochody, przygotowane do transportu wózków widłowych, ważących często ponad 1,5 tony. W firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem i kompetencjami. Posiadają specjalne uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), pozwalające na transport tego typu urządzeń.

 

W przypadku wynajmu wózków widłowych nasza firma zajmuje się wypożyczeniem tych urządzeń i zapewnia ich profesjonalny transport. Co więcej, to my jako przedsiębiorstwo odpowiadamy wtedy za ewentualne uszkodzenia maszyn w trakcie przewożenia do klienta. Oczywiście urządzenie dostarczamy w określony dzień, a także i odbieramy po wygaśnięciu umowy.

0
Feed

Zostaw komentarz